Brno

Předchozí Zpět Následující

Ale pak už přichází čas na serióznější focení. Přece jen v únoru je v šatech člověku docela brzo zima. Industriální modelky nevyjímaje. Brno, CZE 17. 2. 2019

Ale pak už přichází čas na serióznější focení. Přece jen v únoru je v šatech člověku docela brzo zima. Industriální modelky nevyjímaje.Ale pak už přichází čas na serióznější focení. Přece jen v únoru je v šatech člověku docela brzo zima. Industriální modelky nevyjímaje.Ale pak už přichází čas na serióznější focení. Přece jen v únoru je v šatech člověku docela brzo zima. Industriální modelky nevyjímaje.Ale pak už přichází čas na serióznější focení. Přece jen v únoru je v šatech člověku docela brzo zima. Industriální modelky nevyjímaje.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2021-01-18]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Wengrafova_mykarna_a_skarna/wengrafova_mykarna_a_skarna_90.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze