Brno

Předchozí Zpět Následující

Na postupný zánik průmyslového dědictví Dolního Cejlu dohlíží ze stroze vypadající budovy policisté z městského ředitelství policie Brno. Brno, CZE 17. 2. 2019

Na postupný zánik průmyslového dědictví Dolního Cejlu dohlíží ze stroze vypadající budovy policisté z městského ředitelství policie Brno.Na postupný zánik průmyslového dědictví Dolního Cejlu dohlíží ze stroze vypadající budovy policisté z městského ředitelství policie Brno.Na postupný zánik průmyslového dědictví Dolního Cejlu dohlíží ze stroze vypadající budovy policisté z městského ředitelství policie Brno.Na postupný zánik průmyslového dědictví Dolního Cejlu dohlíží ze stroze vypadající budovy policisté z městského ředitelství policie Brno.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-10-20]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Wengrafova_mykarna_a_skarna/wengrafova_mykarna_a_skarna_76.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze