Brno

Předchozí Zpět Následující

Třetí podlaží je poslední dosažitelné po schodech. Podesta schodiště ze čtvrtého podlaží se zhroutila nahlodána kapkami vody, pomalu, avšak trvale kanoucími z děravé střechy. Brno, CZE 17. 2. 2019

Třetí podlaží je poslední dosažitelné po schodech. Podesta schodiště ze čtvrtého podlaží se zhroutila nahlodána kapkami vody, pomalu, avšak trvale kanoucími z děravé střechy.Třetí podlaží je poslední dosažitelné po schodech. Podesta schodiště ze čtvrtého podlaží se zhroutila nahlodána kapkami vody, pomalu, avšak trvale kanoucími z děravé střechy.Třetí podlaží je poslední dosažitelné po schodech. Podesta schodiště ze čtvrtého podlaží se zhroutila nahlodána kapkami vody, pomalu, avšak trvale kanoucími z děravé střechy.Třetí podlaží je poslední dosažitelné po schodech. Podesta schodiště ze čtvrtého podlaží se zhroutila nahlodána kapkami vody, pomalu, avšak trvale kanoucími z děravé střechy.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-10-20]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Wengrafova_mykarna_a_skarna/wengrafova_mykarna_a_skarna_37.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze