Brno

Předchozí Zpět Následující

Jsou věci, které se nezmění ani za sto let. Jen tiskárna Typos už na Běhounské nějaký ten pátek nesídlí a dnešní bezpečnostní tabulky jsou typograficky o něco plytší. Brno, CZE 17. 2. 2019

Jsou věci, které se nezmění ani za sto let. Jen tiskárna Typos už na Běhounské nějaký ten pátek nesídlí a dnešní bezpečnostní tabulky jsou typograficky o něco plytší.Jsou věci, které se nezmění ani za sto let. Jen tiskárna Typos už na Běhounské nějaký ten pátek nesídlí a dnešní bezpečnostní tabulky jsou typograficky o něco plytší.Jsou věci, které se nezmění ani za sto let. Jen tiskárna Typos už na Běhounské nějaký ten pátek nesídlí a dnešní bezpečnostní tabulky jsou typograficky o něco plytší.Jsou věci, které se nezmění ani za sto let. Jen tiskárna Typos už na Běhounské nějaký ten pátek nesídlí a dnešní bezpečnostní tabulky jsou typograficky o něco plytší.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2021-01-16]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Wengrafova_mykarna_a_skarna/wengrafova_mykarna_a_skarna_23.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze