Brno

Předchozí Zpět Následující

Fasáda je se zdrcující pravidelností rozdělena na šestnáct sloupů s patnácti okenními osami mezi nimi. Striktně ve všech podlažích, bez jediné výjimky. Brno, CZE 17. 2. 2019

Fasáda je se zdrcující pravidelností rozdělena na šestnáct sloupů s patnácti okenními osami mezi nimi. Striktně ve všech podlažích, bez jediné výjimky.Fasáda je se zdrcující pravidelností rozdělena na šestnáct sloupů s patnácti okenními osami mezi nimi. Striktně ve všech podlažích, bez jediné výjimky.Fasáda je se zdrcující pravidelností rozdělena na šestnáct sloupů s patnácti okenními osami mezi nimi. Striktně ve všech podlažích, bez jediné výjimky.Fasáda je se zdrcující pravidelností rozdělena na šestnáct sloupů s patnácti okenními osami mezi nimi. Striktně ve všech podlažích, bez jediné výjimky.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2021-01-26]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Wengrafova_mykarna_a_skarna/wengrafova_mykarna_a_skarna_22.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze