Brno

Předchozí Zpět Následující

Jednoduchá tabulková okna továrních hal mnoho tepelného komfortu neposkytovala. Především se v zimě musela masivně rosit - skapávající vodu pak do lahviček ve zdi odváděl důmyslný systém kanálků. Brno, CZE 17. 2. 2019

Jednoduchá tabulková okna továrních hal mnoho tepelného komfortu neposkytovala. Především se v zimě musela masivně rosit - skapávající vodu pak do lahviček ve zdi odváděl důmyslný systém kanálků.Jednoduchá tabulková okna továrních hal mnoho tepelného komfortu neposkytovala. Především se v zimě musela masivně rosit - skapávající vodu pak do lahviček ve zdi odváděl důmyslný systém kanálků.Jednoduchá tabulková okna továrních hal mnoho tepelného komfortu neposkytovala. Především se v zimě musela masivně rosit - skapávající vodu pak do lahviček ve zdi odváděl důmyslný systém kanálků.Jednoduchá tabulková okna továrních hal mnoho tepelného komfortu neposkytovala. Především se v zimě musela masivně rosit - skapávající vodu pak do lahviček ve zdi odváděl důmyslný systém kanálků.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-07-02]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Wengrafova_mykarna_a_skarna/wengrafova_mykarna_a_skarna_103.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze