Brno

Předchozí Zpět Následující

Jednou z mála památek na někdejší provoz skárny jsou cívky (na přízi?) zapomenuté v několika papírových krabicích na pátém podlaží. Brno, CZE 17. 2. 2019

Jednou z mála památek na někdejší provoz skárny jsou cívky (na přízi?) zapomenuté v několika papírových krabicích na pátém podlaží.Jednou z mála památek na někdejší provoz skárny jsou cívky (na přízi?) zapomenuté v několika papírových krabicích na pátém podlaží.Jednou z mála památek na někdejší provoz skárny jsou cívky (na přízi?) zapomenuté v několika papírových krabicích na pátém podlaží.Jednou z mála památek na někdejší provoz skárny jsou cívky (na přízi?) zapomenuté v několika papírových krabicích na pátém podlaží.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2021-01-15]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Wengrafova_mykarna_a_skarna/wengrafova_mykarna_a_skarna_100.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze