Brno

Předchozí Zpět Následující

Původně šlo zejména o garáže pro uskladnění a patrně i opravy a výuku týkající se vojenských motorových vozidel růrných druhů. Brno, CZE 30. 1. 2016

Původně šlo zejména o garáže pro uskladnění a patrně i opravy a výuku týkající se vojenských motorových vozidel růrných druhů.Původně šlo zejména o garáže pro uskladnění a patrně i opravy a výuku týkající se vojenských motorových vozidel růrných druhů.Původně šlo zejména o garáže pro uskladnění a patrně i opravy a výuku týkající se vojenských motorových vozidel růrných druhů.Původně šlo zejména o garáže pro uskladnění a patrně i opravy a výuku týkající se vojenských motorových vozidel růrných druhů.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2019-05-23]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Vojensky_areal_pod_lerchovou_ulici/vojensky_areal_pod_lerchovou_ulici_7.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze