Brno

Předchozí Zpět Následující

Celý areál zavání bizarností. Nejde jen o podivné malůvky či Ladovu krávu tančící na bruslích, která jako by pocházela z laciného horroru. Brno, CZE 30. 1. 2016

Celý areál zavání bizarností. Nejde jen o podivné malůvky či Ladovu krávu tančící na bruslích, která jako by pocházela z laciného horroru.Celý areál zavání bizarností. Nejde jen o podivné malůvky či Ladovu krávu tančící na bruslích, která jako by pocházela z laciného horroru.Celý areál zavání bizarností. Nejde jen o podivné malůvky či Ladovu krávu tančící na bruslích, která jako by pocházela z laciného horroru.Celý areál zavání bizarností. Nejde jen o podivné malůvky či Ladovu krávu tančící na bruslích, která jako by pocházela z laciného horroru.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2019-05-23]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Vojensky_areal_pod_lerchovou_ulici/vojensky_areal_pod_lerchovou_ulici_6.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze