Brno

Předchozí Zpět Následující

Betonová vana sloužící nejspíš k vypouštění oleje připomíná s trochou fantazie antický oltář k obětování živých zvířat bohům. Brno, CZE 30. 1. 2016

Betonová vana sloužící nejspíš k vypouštění oleje připomíná s trochou fantazie antický oltář k obětování živých zvířat bohům.Betonová vana sloužící nejspíš k vypouštění oleje připomíná s trochou fantazie antický oltář k obětování živých zvířat bohům.Betonová vana sloužící nejspíš k vypouštění oleje připomíná s trochou fantazie antický oltář k obětování živých zvířat bohům.Betonová vana sloužící nejspíš k vypouštění oleje připomíná s trochou fantazie antický oltář k obětování živých zvířat bohům.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2019-01-21]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Vojensky_areal_pod_lerchovou_ulici/vojensky_areal_pod_lerchovou_ulici_55.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze