Brno

Předchozí Zpět Následující

Číselm 6 je na plánku označeno zákoutí s přístřeškem v jihovýchodním cípu areálu, oddělené zdí a docela ukryté před zbytkem světa. Brno, CZE 30. 1. 2016

Číselm 6 je na plánku označeno zákoutí s přístřeškem v jihovýchodním cípu areálu, oddělené zdí a docela ukryté před zbytkem světa.Číselm 6 je na plánku označeno zákoutí s přístřeškem v jihovýchodním cípu areálu, oddělené zdí a docela ukryté před zbytkem světa.Číselm 6 je na plánku označeno zákoutí s přístřeškem v jihovýchodním cípu areálu, oddělené zdí a docela ukryté před zbytkem světa.Číselm 6 je na plánku označeno zákoutí s přístřeškem v jihovýchodním cípu areálu, oddělené zdí a docela ukryté před zbytkem světa.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2019-01-21]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Vojensky_areal_pod_lerchovou_ulici/vojensky_areal_pod_lerchovou_ulici_54.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze