Brno

Předchozí Zpět Následující

Hledá se svobodník Váleček Karel. Má tu nějakou rozdělanou práci! Svobodník Váleček se již našel (viz komentáře pod článkem) a od jara 2016 za něj pořádek dělají dobrovolníci z Masarykovy čtvrti. Brno, CZE 30. 1. 2016

Hledá se svobodník Váleček Karel. Má tu nějakou rozdělanou práci! Svobodník Váleček se již našel (viz komentáře pod článkem) a od jara 2016 za něj pořádek dělají dobrovolníci z Masarykovy čtvrti.Hledá se svobodník Váleček Karel. Má tu nějakou rozdělanou práci! Svobodník Váleček se již našel (viz komentáře pod článkem) a od jara 2016 za něj pořádek dělají dobrovolníci z Masarykovy čtvrti.Hledá se svobodník Váleček Karel. Má tu nějakou rozdělanou práci! Svobodník Váleček se již našel (viz komentáře pod článkem) a od jara 2016 za něj pořádek dělají dobrovolníci z Masarykovy čtvrti.Hledá se svobodník Váleček Karel. Má tu nějakou rozdělanou práci! Svobodník Váleček se již našel (viz komentáře pod článkem) a od jara 2016 za něj pořádek dělají dobrovolníci z Masarykovy čtvrti.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2018-12-11]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Vojensky_areal_pod_lerchovou_ulici/vojensky_areal_pod_lerchovou_ulici_53.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze