Brno

Předchozí Zpět Následující

Firma Wilson Property žádá na městě Brně odškodné mimo jiné za zahájenou demolici uvnitř areálu, která však podle zástupců města vůbec neproběhla. Nejspíš šlo o tuto zhroucenou buňku v jižním cípu areálu. Brno, CZE 30. 1. 2016

Firma Wilson Property žádá na městě Brně odškodné mimo jiné za zahájenou demolici uvnitř areálu, která však podle zástupců města vůbec neproběhla. Nejspíš šlo o tuto zhroucenou buňku v jižním cípu areálu.Firma Wilson Property žádá na městě Brně odškodné mimo jiné za zahájenou demolici uvnitř areálu, která však podle zástupců města vůbec neproběhla. Nejspíš šlo o tuto zhroucenou buňku v jižním cípu areálu.Firma Wilson Property žádá na městě Brně odškodné mimo jiné za zahájenou demolici uvnitř areálu, která však podle zástupců města vůbec neproběhla. Nejspíš šlo o tuto zhroucenou buňku v jižním cípu areálu.Firma Wilson Property žádá na městě Brně odškodné mimo jiné za zahájenou demolici uvnitř areálu, která však podle zástupců města vůbec neproběhla. Nejspíš šlo o tuto zhroucenou buňku v jižním cípu areálu.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2018-12-11]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Vojensky_areal_pod_lerchovou_ulici/vojensky_areal_pod_lerchovou_ulici_52.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze