Brno

Předchozí Zpět Následující

Areál je ve středně špatném stavu. V budovách už leccos chybí, ale k totálnímu zničení mají ještě daleko. V lednu 2016 se zdálo, že jejich další využití je stále možné. Brno, CZE 30. 1. 2016

Areál je ve středně špatném stavu. V budovách už leccos chybí, ale k totálnímu zničení mají ještě daleko. V lednu 2016 se zdálo, že jejich další využití je stále možné.Areál je ve středně špatném stavu. V budovách už leccos chybí, ale k totálnímu zničení mají ještě daleko. V lednu 2016 se zdálo, že jejich další využití je stále možné.Areál je ve středně špatném stavu. V budovách už leccos chybí, ale k totálnímu zničení mají ještě daleko. V lednu 2016 se zdálo, že jejich další využití je stále možné.Areál je ve středně špatném stavu. V budovách už leccos chybí, ale k totálnímu zničení mají ještě daleko. V lednu 2016 se zdálo, že jejich další využití je stále možné.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2018-12-11]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Vojensky_areal_pod_lerchovou_ulici/vojensky_areal_pod_lerchovou_ulici_5.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze