Brno

Předchozí Zpět Následující

Jsou lidé, kterým rozbíjení televizních obrazovek přináší zvláštní uspokojení. Asdi si uvědomili, že bez set top boxu už by stejně neposloužila. Brno, CZE 30. 1. 2016

Jsou lidé, kterým rozbíjení televizních obrazovek přináší zvláštní uspokojení. Asdi si uvědomili, že bez set top boxu už by stejně neposloužila.Jsou lidé, kterým rozbíjení televizních obrazovek přináší zvláštní uspokojení. Asdi si uvědomili, že bez set top boxu už by stejně neposloužila.Jsou lidé, kterým rozbíjení televizních obrazovek přináší zvláštní uspokojení. Asdi si uvědomili, že bez set top boxu už by stejně neposloužila.Jsou lidé, kterým rozbíjení televizních obrazovek přináší zvláštní uspokojení. Asdi si uvědomili, že bez set top boxu už by stejně neposloužila.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2019-01-21]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Vojensky_areal_pod_lerchovou_ulici/vojensky_areal_pod_lerchovou_ulici_41.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze