Brno

Předchozí Zpět Následující

A to je on - malý vojenský areál uprostřed vilové čtvrti zarůstající stepními travinami. Tady měl stát polyfunkční dům Wilson nazvaný na počest amerického prezidenta Wilsona, pravděpodobně v souvislosti s nedalekým Wilsonovým lesem. Brno, CZE 30. 1. 2016

A to je on - malý vojenský areál uprostřed vilové čtvrti zarůstající stepními travinami. Tady měl stát polyfunkční dům Wilson nazvaný na počest amerického prezidenta Wilsona, pravděpodobně v souvislosti s nedalekým Wilsonovým lesem.A to je on - malý vojenský areál uprostřed vilové čtvrti zarůstající stepními travinami. Tady měl stát polyfunkční dům Wilson nazvaný na počest amerického prezidenta Wilsona, pravděpodobně v souvislosti s nedalekým Wilsonovým lesem.A to je on - malý vojenský areál uprostřed vilové čtvrti zarůstající stepními travinami. Tady měl stát polyfunkční dům Wilson nazvaný na počest amerického prezidenta Wilsona, pravděpodobně v souvislosti s nedalekým Wilsonovým lesem.A to je on - malý vojenský areál uprostřed vilové čtvrti zarůstající stepními travinami. Tady měl stát polyfunkční dům Wilson nazvaný na počest amerického prezidenta Wilsona, pravděpodobně v souvislosti s nedalekým Wilsonovým lesem.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2018-12-11]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Vojensky_areal_pod_lerchovou_ulici/vojensky_areal_pod_lerchovou_ulici_4.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze