Brno

Předchozí Zpět Následující

Jako mnoho jiných objektů, také budovy pod Lerchovou ulicí utrpěly ventilací agresivity občanů slabší mysli. Projevuje se třeba vytloukáním oken, ale může hrozit i důsledky mnohem závažnějšími. Brno, CZE 30. 1. 2016

Jako mnoho jiných objektů, také budovy pod Lerchovou ulicí utrpěly ventilací agresivity občanů slabší mysli. Projevuje se třeba vytloukáním oken, ale může hrozit i důsledky mnohem závažnějšími.Jako mnoho jiných objektů, také budovy pod Lerchovou ulicí utrpěly ventilací agresivity občanů slabší mysli. Projevuje se třeba vytloukáním oken, ale může hrozit i důsledky mnohem závažnějšími.Jako mnoho jiných objektů, také budovy pod Lerchovou ulicí utrpěly ventilací agresivity občanů slabší mysli. Projevuje se třeba vytloukáním oken, ale může hrozit i důsledky mnohem závažnějšími.Jako mnoho jiných objektů, také budovy pod Lerchovou ulicí utrpěly ventilací agresivity občanů slabší mysli. Projevuje se třeba vytloukáním oken, ale může hrozit i důsledky mnohem závažnějšími.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2019-05-27]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Vojensky_areal_pod_lerchovou_ulici/vojensky_areal_pod_lerchovou_ulici_35.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze