Brno

Předchozí Zpět Následující

Právo z dubna 1997 svědčí o postupném střízlivění české společnosti z období kupónové provatizace. Povšimněte si dodnes frekventovaných jmen. Brno, CZE 30. 1. 2016

Právo z dubna 1997 svědčí o postupném střízlivění české společnosti z období kupónové provatizace. Povšimněte si dodnes frekventovaných jmen.Právo z dubna 1997 svědčí o postupném střízlivění české společnosti z období kupónové provatizace. Povšimněte si dodnes frekventovaných jmen.Právo z dubna 1997 svědčí o postupném střízlivění české společnosti z období kupónové provatizace. Povšimněte si dodnes frekventovaných jmen.Právo z dubna 1997 svědčí o postupném střízlivění české společnosti z období kupónové provatizace. Povšimněte si dodnes frekventovaných jmen.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2018-12-11]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Vojensky_areal_pod_lerchovou_ulici/vojensky_areal_pod_lerchovou_ulici_34.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze