Brno

Předchozí Zpět Následující

Slepá okna zarostlá pavučinami v pozadí naznačují, že se v areálu za Sušilovými kolejemi opravdu skrývá „pohodové a útulné místo“, kam nedoléhá ruch velkoměsta. Brno, CZE 30. 1. 2016

Slepá okna zarostlá pavučinami v pozadí naznačují, že se v areálu za Sušilovými kolejemi opravdu skrývá „pohodové a útulné místo“, kam nedoléhá ruch velkoměsta.Slepá okna zarostlá pavučinami v pozadí naznačují, že se v areálu za Sušilovými kolejemi opravdu skrývá „pohodové a útulné místo“, kam nedoléhá ruch velkoměsta.Slepá okna zarostlá pavučinami v pozadí naznačují, že se v areálu za Sušilovými kolejemi opravdu skrývá „pohodové a útulné místo“, kam nedoléhá ruch velkoměsta.Slepá okna zarostlá pavučinami v pozadí naznačují, že se v areálu za Sušilovými kolejemi opravdu skrývá „pohodové a útulné místo“, kam nedoléhá ruch velkoměsta.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2019-01-21]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Vojensky_areal_pod_lerchovou_ulici/vojensky_areal_pod_lerchovou_ulici_3.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze