Brno

Předchozí Zpět Následující

Střecha je typicky vojenská, z vlnitého plechu přišroubovaného ocelovými vruty do dřevěné konstrukce. Víceméně neprotéká (pohled z budovy 1 na budovu 2). Brno, CZE 30. 1. 2016

Střecha je typicky vojenská, z vlnitého plechu přišroubovaného ocelovými vruty do dřevěné konstrukce. Víceméně neprotéká (pohled z budovy 1 na budovu 2).Střecha je typicky vojenská, z vlnitého plechu přišroubovaného ocelovými vruty do dřevěné konstrukce. Víceméně neprotéká (pohled z budovy 1 na budovu 2).Střecha je typicky vojenská, z vlnitého plechu přišroubovaného ocelovými vruty do dřevěné konstrukce. Víceméně neprotéká (pohled z budovy 1 na budovu 2).Střecha je typicky vojenská, z vlnitého plechu přišroubovaného ocelovými vruty do dřevěné konstrukce. Víceméně neprotéká (pohled z budovy 1 na budovu 2).
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2019-01-21]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Vojensky_areal_pod_lerchovou_ulici/vojensky_areal_pod_lerchovou_ulici_13.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze