Brno

Předchozí Zpět Následující

Těžko soudit, za jde o původní chodbu nebo výsledek rekonstrukce na přelomu tisíciletí, při níž byly použity původní cihly. Brno, CZE 15. 7. 2014

Těžko soudit, za jde o původní chodbu nebo výsledek rekonstrukce na přelomu tisíciletí, při níž byly použity původní cihly.Těžko soudit, za jde o původní chodbu nebo výsledek rekonstrukce na přelomu tisíciletí, při níž byly použity původní cihly.Těžko soudit, za jde o původní chodbu nebo výsledek rekonstrukce na přelomu tisíciletí, při níž byly použity původní cihly.Těžko soudit, za jde o původní chodbu nebo výsledek rekonstrukce na přelomu tisíciletí, při níž byly použity původní cihly.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2019-06-17]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Vodovodni_system_pod_augustinianskym_klasterem/vodovodni_system_pod_augustinianskym_klasterem_4.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze