Brno

Předchozí Zpět Následující

Jižní portál nejdelšího brněnského tunelu kryje nenápadná technická budova, stylem zapadající do stavebního slohu brněnských vodáren v posledním půlstoletí. Brno, CZE 4. 5. 2016

Jižní portál nejdelšího brněnského tunelu kryje nenápadná technická budova, stylem zapadající do stavebního slohu brněnských vodáren v posledním půlstoletí.Jižní portál nejdelšího brněnského tunelu kryje nenápadná technická budova, stylem zapadající do stavebního slohu brněnských vodáren v posledním půlstoletí.Jižní portál nejdelšího brněnského tunelu kryje nenápadná technická budova, stylem zapadající do stavebního slohu brněnských vodáren v posledním půlstoletí.Jižní portál nejdelšího brněnského tunelu kryje nenápadná technická budova, stylem zapadající do stavebního slohu brněnských vodáren v posledním půlstoletí.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-02-25]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Vodovodni_stola_pod_kohoutovicemi/vodovodni_stola_pod_kohoutovicemi_3.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze