Brno

Předchozí Zpět Následující

Mírně zalomená trasa 4160 m dlouhé štoly vede přibližně severojižním směrem, kopírujíc přesně hřeben Holedné a Baby i údolí s německou dálnicí. Brno, CZE 29. 12. 2015

Mírně zalomená trasa 4160 m dlouhé štoly vede přibližně severojižním směrem, kopírujíc přesně hřeben Holedné a Baby i údolí s německou dálnicí.Mírně zalomená trasa 4160 m dlouhé štoly vede přibližně severojižním směrem, kopírujíc přesně hřeben Holedné a Baby i údolí s německou dálnicí.Mírně zalomená trasa 4160 m dlouhé štoly vede přibližně severojižním směrem, kopírujíc přesně hřeben Holedné a Baby i údolí s německou dálnicí.Mírně zalomená trasa 4160 m dlouhé štoly vede přibližně severojižním směrem, kopírujíc přesně hřeben Holedné a Baby i údolí s německou dálnicí.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-07-07]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Vodovodni_stola_pod_kohoutovicemi/vodovodni_stola_pod_kohoutovicemi_2.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze