Brno

Předchozí Zpět Následující

O 100 m výše mezitím na okraji lesa tiše stojí hypertrofní houba. Málokdo z obyvatel v okolí tuší, odkud slavný kohoutovický vodojem vlastně nasává vodu. Brno, CZE 4. 5. 2016

O 100 m výše mezitím na okraji lesa tiše stojí hypertrofní houba. Málokdo z obyvatel v okolí tuší, odkud slavný kohoutovický vodojem vlastně nasává vodu.O 100 m výše mezitím na okraji lesa tiše stojí hypertrofní houba. Málokdo z obyvatel v okolí tuší, odkud slavný kohoutovický vodojem vlastně nasává vodu.O 100 m výše mezitím na okraji lesa tiše stojí hypertrofní houba. Málokdo z obyvatel v okolí tuší, odkud slavný kohoutovický vodojem vlastně nasává vodu.O 100 m výše mezitím na okraji lesa tiše stojí hypertrofní houba. Málokdo z obyvatel v okolí tuší, odkud slavný kohoutovický vodojem vlastně nasává vodu.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-02-25]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Vodovodni_stola_pod_kohoutovicemi/vodovodni_stola_pod_kohoutovicemi_15.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze