Brno

Předchozí Zpět Následující

Sestup do staršího vodojemu po původním žebříku již není možný. Po vynoření z vody stupně definitivně zkorodovaly a zřítily se do hlubiny. Brno, CZE 16. 11. 2016

Sestup do staršího vodojemu po původním žebříku již není možný. Po vynoření z vody stupně definitivně zkorodovaly a zřítily se do hlubiny.Sestup do staršího vodojemu po původním žebříku již není možný. Po vynoření z vody stupně definitivně zkorodovaly a zřítily se do hlubiny.Sestup do staršího vodojemu po původním žebříku již není možný. Po vynoření z vody stupně definitivně zkorodovaly a zřítily se do hlubiny.Sestup do staršího vodojemu po původním žebříku již není možný. Po vynoření z vody stupně definitivně zkorodovaly a zřítily se do hlubiny.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-01-26]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Vodojemy_na_spilberku/vodojemy_na_spilberku_6.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze