Brno

Předchozí Zpět Následující

Pohled na vstupní šachtu do staršího vodojemu z roku 1870 umožňuje nahlédnout jak na níže položený vodojem na Petrově, tak vyčnívající asfaltovou izolaci, která na svém místě přetrvala po 146 let. Brno, CZE 7. 5. 2014

Pohled na vstupní šachtu do staršího vodojemu z roku 1870 umožňuje nahlédnout jak na níže položený vodojem na Petrově, tak vyčnívající asfaltovou izolaci, která na svém místě přetrvala po 146 let.Pohled na vstupní šachtu do staršího vodojemu z roku 1870 umožňuje nahlédnout jak na níže položený vodojem na Petrově, tak vyčnívající asfaltovou izolaci, která na svém místě přetrvala po 146 let.Pohled na vstupní šachtu do staršího vodojemu z roku 1870 umožňuje nahlédnout jak na níže položený vodojem na Petrově, tak vyčnívající asfaltovou izolaci, která na svém místě přetrvala po 146 let.Pohled na vstupní šachtu do staršího vodojemu z roku 1870 umožňuje nahlédnout jak na níže položený vodojem na Petrově, tak vyčnívající asfaltovou izolaci, která na svém místě přetrvala po 146 let.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-01-26]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Vodojemy_na_spilberku/vodojemy_na_spilberku_5.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze