Brno

Předchozí Zpět

Vodovody patří k úchvatným technickým dílům. Nejen díky tomu, že z větší části zůstávají skryty našim očím, ale také proto, že jsou krásné a tvoří neustále proudící tepny měst. Můžete se spolehnout, že nad jejich nejzajímavějšími částmi se budeme setkávat i v budoucnosti. Brno, CZE 16. 11. 2016

Vodovody patří k úchvatným technickým dílům. Nejen díky tomu, že z větší části zůstávají skryty našim očím, ale také proto, že jsou krásné a tvoří neustále proudící tepny měst. Můžete se spolehnout, že nad jejich nejzajímavějšími částmi se budeme setkávat i v budoucnosti.Vodovody patří k úchvatným technickým dílům. Nejen díky tomu, že z větší části zůstávají skryty našim očím, ale také proto, že jsou krásné a tvoří neustále proudící tepny měst. Můžete se spolehnout, že nad jejich nejzajímavějšími částmi se budeme setkávat i v budoucnosti.Vodovody patří k úchvatným technickým dílům. Nejen díky tomu, že z větší části zůstávají skryty našim očím, ale také proto, že jsou krásné a tvoří neustále proudící tepny měst. Můžete se spolehnout, že nad jejich nejzajímavějšími částmi se budeme setkávat i v budoucnosti.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-01-26]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Vodojemy_na_spilberku/vodojemy_na_spilberku_40.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze