Brno

Předchozí Zpět Následující

Vstupní šachta mladšího, betonového vodojemu, kterou v 80. letech 20. století pronikla dovnitř nespokojená mládež rozličného druhu: romantici, sprejeři, toxikomani, rockeři, nadějní disidenti a beznadějní fašisti. Brno, CZE 15. 11. 2016

Vstupní šachta mladšího, betonového vodojemu, kterou v 80. letech 20. století pronikla dovnitř nespokojená mládež rozličného druhu: romantici, sprejeři, toxikomani, rockeři, nadějní disidenti a beznadějní fašisti.Vstupní šachta mladšího, betonového vodojemu, kterou v 80. letech 20. století pronikla dovnitř nespokojená mládež rozličného druhu: romantici, sprejeři, toxikomani, rockeři, nadějní disidenti a beznadějní fašisti.Vstupní šachta mladšího, betonového vodojemu, kterou v 80. letech 20. století pronikla dovnitř nespokojená mládež rozličného druhu: romantici, sprejeři, toxikomani, rockeři, nadějní disidenti a beznadějní fašisti.Vstupní šachta mladšího, betonového vodojemu, kterou v 80. letech 20. století pronikla dovnitř nespokojená mládež rozličného druhu: romantici, sprejeři, toxikomani, rockeři, nadějní disidenti a beznadějní fašisti.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-01-26]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Vodojemy_na_spilberku/vodojemy_na_spilberku_3.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze