Brno

Předchozí Zpět Následující

Představuji si podzemní sál jako prostornou hodovní síň se stoly pokrytými bílými ubrusy nebo tajnou podzemní hydroponickou zahradu či laboratoř plnou neznámých strojů a vůní. Brno, CZE 16. 11. 2016

Představuji si podzemní sál jako prostornou hodovní síň se stoly pokrytými bílými ubrusy nebo tajnou podzemní hydroponickou zahradu či laboratoř plnou neznámých strojů a vůní.Představuji si podzemní sál jako prostornou hodovní síň se stoly pokrytými bílými ubrusy nebo tajnou podzemní hydroponickou zahradu či laboratoř plnou neznámých strojů a vůní.Představuji si podzemní sál jako prostornou hodovní síň se stoly pokrytými bílými ubrusy nebo tajnou podzemní hydroponickou zahradu či laboratoř plnou neznámých strojů a vůní.Představuji si podzemní sál jako prostornou hodovní síň se stoly pokrytými bílými ubrusy nebo tajnou podzemní hydroponickou zahradu či laboratoř plnou neznámých strojů a vůní.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-01-26]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Vodojemy_na_spilberku/vodojemy_na_spilberku_20.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze