Brno

Předchozí Zpět Následující

Pohled na poničené technické dílo může být svého druhu zklamáním. Nadšení z velkolepého sálu, který kdysi objímal statisíce litrů vody, však nezkalí. Brno, CZE 16. 11. 2016

Pohled na poničené technické dílo může být svého druhu zklamáním. Nadšení z velkolepého sálu, který kdysi objímal statisíce litrů vody, však nezkalí.Pohled na poničené technické dílo může být svého druhu zklamáním. Nadšení z velkolepého sálu, který kdysi objímal statisíce litrů vody, však nezkalí.Pohled na poničené technické dílo může být svého druhu zklamáním. Nadšení z velkolepého sálu, který kdysi objímal statisíce litrů vody, však nezkalí.Pohled na poničené technické dílo může být svého druhu zklamáním. Nadšení z velkolepého sálu, který kdysi objímal statisíce litrů vody, však nezkalí.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-01-26]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Vodojemy_na_spilberku/vodojemy_na_spilberku_17.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze