Brno

Předchozí Zpět Následující

Detailní pohled na vstupní šachtu nového vodojemu s šoupětem a armaturou vedoucí do šoupátkové komory. Výzdoba na stěnách je výmluvná. Brno, CZE 16. 11. 2016

Detailní pohled na vstupní šachtu nového vodojemu s šoupětem a armaturou vedoucí do šoupátkové komory. Výzdoba na stěnách je výmluvná.Detailní pohled na vstupní šachtu nového vodojemu s šoupětem a armaturou vedoucí do šoupátkové komory. Výzdoba na stěnách je výmluvná.Detailní pohled na vstupní šachtu nového vodojemu s šoupětem a armaturou vedoucí do šoupátkové komory. Výzdoba na stěnách je výmluvná.Detailní pohled na vstupní šachtu nového vodojemu s šoupětem a armaturou vedoucí do šoupátkové komory. Výzdoba na stěnách je výmluvná.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-02-26]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Vodojemy_na_spilberku/vodojemy_na_spilberku_15.jpg&typzarizeni=m.
 
Desktopová verze | Mobilní verze