Brno

Předchozí Zpět Následující

Nejhezčí stavby jsou ty, které nikdo nestavěl pro obdiv tisíců očí a přesto do nich vetknul přirozenou, technickou krásu. Čistota užité a precizní architektury. Brno, CZE 16. 11. 2016

Nejhezčí stavby jsou ty, které nikdo nestavěl pro obdiv tisíců očí a přesto do nich vetknul přirozenou, technickou krásu. Čistota užité a precizní architektury.Nejhezčí stavby jsou ty, které nikdo nestavěl pro obdiv tisíců očí a přesto do nich vetknul přirozenou, technickou krásu. Čistota užité a precizní architektury.Nejhezčí stavby jsou ty, které nikdo nestavěl pro obdiv tisíců očí a přesto do nich vetknul přirozenou, technickou krásu. Čistota užité a precizní architektury.Nejhezčí stavby jsou ty, které nikdo nestavěl pro obdiv tisíců očí a přesto do nich vetknul přirozenou, technickou krásu. Čistota užité a precizní architektury.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-01-26]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Vodojemy_na_spilberku/vodojemy_na_spilberku_12.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze