Brno

Předchozí Zpět Následující

Mozaika světel a stínů vykreslených na ušlechitlém klenutí litinovými táhly dává zapomenout na všední šeď světa tam kdesi nahoře a venku. Brno, CZE 16. 11. 2016

Mozaika světel a stínů vykreslených na ušlechitlém klenutí litinovými táhly dává zapomenout na všední šeď světa tam kdesi nahoře a venku.Mozaika světel a stínů vykreslených na ušlechitlém klenutí litinovými táhly dává zapomenout na všední šeď světa tam kdesi nahoře a venku.Mozaika světel a stínů vykreslených na ušlechitlém klenutí litinovými táhly dává zapomenout na všední šeď světa tam kdesi nahoře a venku.Mozaika světel a stínů vykreslených na ušlechitlém klenutí litinovými táhly dává zapomenout na všední šeď světa tam kdesi nahoře a venku.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-01-26]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Vodojemy_na_spilberku/vodojemy_na_spilberku_11.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze