Brno

Předchozí Zpět Následující

Prakticky všechny budovy v areálu jsou propojené bizarními spojovacími můstky. Některé jsou ucpané harampádím, víceméně ale platí, že kdo pronikne do jedné budovy, má volnou cestu do všech ostatních. Brno, CZE 3. 11. 2013

Prakticky všechny budovy v areálu jsou propojené bizarními spojovacími můstky. Některé jsou ucpané harampádím, víceméně ale platí, že kdo pronikne do jedné budovy, má volnou cestu do všech ostatních.Prakticky všechny budovy v areálu jsou propojené bizarními spojovacími můstky. Některé jsou ucpané harampádím, víceméně ale platí, že kdo pronikne do jedné budovy, má volnou cestu do všech ostatních.Prakticky všechny budovy v areálu jsou propojené bizarními spojovacími můstky. Některé jsou ucpané harampádím, víceméně ale platí, že kdo pronikne do jedné budovy, má volnou cestu do všech ostatních.Prakticky všechny budovy v areálu jsou propojené bizarními spojovacími můstky. Některé jsou ucpané harampádím, víceméně ale platí, že kdo pronikne do jedné budovy, má volnou cestu do všech ostatních.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2018-05-23]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Vlnena/vlnena_208.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze