Brno

Předchozí Zpět Následující

Západní zhlaví kolejiště v areálu. Úplně vlevo vlečka přicházející ze stanice Brno-Chrlice, dál kusá kolej, anglická výhybka a lokomotivní remíza. Brno, CZE 19. 6. 2014

Západní zhlaví kolejiště v areálu. Úplně vlevo vlečka přicházející ze stanice Brno-Chrlice, dál kusá kolej, anglická výhybka a lokomotivní remíza.Západní zhlaví kolejiště v areálu. Úplně vlevo vlečka přicházející ze stanice Brno-Chrlice, dál kusá kolej, anglická výhybka a lokomotivní remíza.Západní zhlaví kolejiště v areálu. Úplně vlevo vlečka přicházející ze stanice Brno-Chrlice, dál kusá kolej, anglická výhybka a lokomotivní remíza.Západní zhlaví kolejiště v areálu. Úplně vlevo vlečka přicházející ze stanice Brno-Chrlice, dál kusá kolej, anglická výhybka a lokomotivní remíza.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-07-12]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Vlecka_brno_chrlice_prumyslovy_areal/vlecka_brno_chrlice_prumyslovy_areal_13.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze