Brno

Předchozí Zpět Následující

Tma ve vodním podsvětí je tak hustá, že chvílemi spíš tušíme, než víme, kam plujeme. Světlo na konci tunelu se zatím nevyskytlo. Brno, CZE 26. 4. 2017

Tma ve vodním podsvětí je tak hustá, že chvílemi spíš tušíme, než víme, kam plujeme. Světlo na konci tunelu se zatím nevyskytlo.Tma ve vodním podsvětí je tak hustá, že chvílemi spíš tušíme, než víme, kam plujeme. Světlo na konci tunelu se zatím nevyskytlo.Tma ve vodním podsvětí je tak hustá, že chvílemi spíš tušíme, než víme, kam plujeme. Světlo na konci tunelu se zatím nevyskytlo.Tma ve vodním podsvětí je tak hustá, že chvílemi spíš tušíme, než víme, kam plujeme. Světlo na konci tunelu se zatím nevyskytlo.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2018-11-15]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Tunely_svitavskeho_nahonu_za_spitalkou/tunely_svitavskeho_nahonu_za_spitalkou_8.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze