Brno

Předchozí Zpět Následující

Hloubku v tunelu nelze zjistit - voda se postupně mění v mohutnou vrstvu bahna zdánlivě beze dna. nedobrovolný výstup z lodi se zdá být děsivým. Brno, CZE 26. 4. 2017

Hloubku v tunelu nelze zjistit - voda se postupně mění v mohutnou vrstvu bahna zdánlivě beze dna. nedobrovolný výstup z lodi se zdá být děsivým.Hloubku v tunelu nelze zjistit - voda se postupně mění v mohutnou vrstvu bahna zdánlivě beze dna. nedobrovolný výstup z lodi se zdá být děsivým.Hloubku v tunelu nelze zjistit - voda se postupně mění v mohutnou vrstvu bahna zdánlivě beze dna. nedobrovolný výstup z lodi se zdá být děsivým.Hloubku v tunelu nelze zjistit - voda se postupně mění v mohutnou vrstvu bahna zdánlivě beze dna. nedobrovolný výstup z lodi se zdá být děsivým.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2018-11-15]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Tunely_svitavskeho_nahonu_za_spitalkou/tunely_svitavskeho_nahonu_za_spitalkou_6.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze