Brno

Předchozí Zpět Následující

Nahoře stojí vrátnice a vjezd do nejstarší brněnské teplárny a nic nenapovídá, kudy se valí kalná voda mezi továrnami směrem ke Komárovu. Brno, CZE 7. 8. 2016

Nahoře stojí vrátnice a vjezd do nejstarší brněnské teplárny a nic nenapovídá, kudy se valí kalná voda mezi továrnami směrem ke Komárovu.Nahoře stojí vrátnice a vjezd do nejstarší brněnské teplárny a nic nenapovídá, kudy se valí kalná voda mezi továrnami směrem ke Komárovu.Nahoře stojí vrátnice a vjezd do nejstarší brněnské teplárny a nic nenapovídá, kudy se valí kalná voda mezi továrnami směrem ke Komárovu.Nahoře stojí vrátnice a vjezd do nejstarší brněnské teplárny a nic nenapovídá, kudy se valí kalná voda mezi továrnami směrem ke Komárovu.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2018-11-15]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Tunely_svitavskeho_nahonu_za_spitalkou/tunely_svitavskeho_nahonu_za_spitalkou_5.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze