Brno

Předchozí Zpět

Velká a malá roura převádí vody náhonu nad kmenovou stokou C brněnské kanalizace v trase někdejší Ponávky, aby pak mohly pokračovat v tajemném tunelu pod ulicí Rumiště směrem ke Komárovu. Brno, CZE 26. 4. 2017

Velká a malá roura převádí vody náhonu nad kmenovou stokou C brněnské kanalizace v trase někdejší Ponávky, aby pak mohly pokračovat v tajemném tunelu pod ulicí Rumiště směrem ke Komárovu.Velká a malá roura převádí vody náhonu nad kmenovou stokou C brněnské kanalizace v trase někdejší Ponávky, aby pak mohly pokračovat v tajemném tunelu pod ulicí Rumiště směrem ke Komárovu.Velká a malá roura převádí vody náhonu nad kmenovou stokou C brněnské kanalizace v trase někdejší Ponávky, aby pak mohly pokračovat v tajemném tunelu pod ulicí Rumiště směrem ke Komárovu.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2018-11-15]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Tunely_svitavskeho_nahonu_za_spitalkou/tunely_svitavskeho_nahonu_za_spitalkou_26.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze