Brno

Předchozí Zpět Následující

Konec dobrodružné cesty skrze tovární areály se blíží za křižovatkou ulic Křenové a Vlhké. Jen pár metrů za neprostupnými česlemi a zaniklým soutokem s Ponávkou začíná další podzemní úsek - vodní tunel pod Rumištěm. Brno, CZE 26. 4. 2017

Konec dobrodružné cesty skrze tovární areály se blíží za křižovatkou ulic Křenové a Vlhké. Jen pár metrů za neprostupnými česlemi a zaniklým soutokem s Ponávkou začíná další podzemní úsek - vodní tunel pod Rumištěm.Konec dobrodružné cesty skrze tovární areály se blíží za křižovatkou ulic Křenové a Vlhké. Jen pár metrů za neprostupnými česlemi a zaniklým soutokem s Ponávkou začíná další podzemní úsek - vodní tunel pod Rumištěm.Konec dobrodružné cesty skrze tovární areály se blíží za křižovatkou ulic Křenové a Vlhké. Jen pár metrů za neprostupnými česlemi a zaniklým soutokem s Ponávkou začíná další podzemní úsek - vodní tunel pod Rumištěm.Konec dobrodružné cesty skrze tovární areály se blíží za křižovatkou ulic Křenové a Vlhké. Jen pár metrů za neprostupnými česlemi a zaniklým soutokem s Ponávkou začíná další podzemní úsek - vodní tunel pod Rumištěm.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2018-11-15]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Tunely_svitavskeho_nahonu_za_spitalkou/tunely_svitavskeho_nahonu_za_spitalkou_24.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze