Brno

Předchozí Zpět Následující

Duch 19. století je tu přítomný v omítce oprýskaných zdí, na kamenných stěnách budov vyrůstajících z vody i v trouchnivých fošnách dávno zadřených stavidel. Brno, CZE 26. 4. 2017

Duch 19. století je tu přítomný v omítce oprýskaných zdí, na kamenných stěnách budov vyrůstajících z vody i v trouchnivých fošnách dávno zadřených stavidel.Duch 19. století je tu přítomný v omítce oprýskaných zdí, na kamenných stěnách budov vyrůstajících z vody i v trouchnivých fošnách dávno zadřených stavidel.Duch 19. století je tu přítomný v omítce oprýskaných zdí, na kamenných stěnách budov vyrůstajících z vody i v trouchnivých fošnách dávno zadřených stavidel.Duch 19. století je tu přítomný v omítce oprýskaných zdí, na kamenných stěnách budov vyrůstajících z vody i v trouchnivých fošnách dávno zadřených stavidel.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2018-11-15]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Tunely_svitavskeho_nahonu_za_spitalkou/tunely_svitavskeho_nahonu_za_spitalkou_22.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze