Brno

Předchozí Zpět Následující

Uvnitř Mosilany proud opět zrychluje a unáší nás pod již uzavřeným areálem mezi temnými tlamami litinových rour a česlemi před náhony k dávno zaniklým trubínám. Brno, CZE 26. 4. 2017

Uvnitř Mosilany proud opět zrychluje a unáší nás pod již uzavřeným areálem mezi temnými tlamami litinových rour a česlemi před náhony k dávno zaniklým trubínám.Uvnitř Mosilany proud opět zrychluje a unáší nás pod již uzavřeným areálem mezi temnými tlamami litinových rour a česlemi před náhony k dávno zaniklým trubínám.Uvnitř Mosilany proud opět zrychluje a unáší nás pod již uzavřeným areálem mezi temnými tlamami litinových rour a česlemi před náhony k dávno zaniklým trubínám.Uvnitř Mosilany proud opět zrychluje a unáší nás pod již uzavřeným areálem mezi temnými tlamami litinových rour a česlemi před náhony k dávno zaniklým trubínám.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2018-11-15]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Tunely_svitavskeho_nahonu_za_spitalkou/tunely_svitavskeho_nahonu_za_spitalkou_21.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze