Brno

Předchozí Zpět Následující

Po zbourání Vlněny je rozsáhlý areál Mosilany patrně nejazjímavějším průmyslovým labyrintem v Brně. Potrubí se tu kříží s mosty, kabely, sloupy, věžemi a komíny; cesty se proplétají mezi budovami, průchody a nad vodou jako ve Stínadlech. Brno, CZE 26. 4. 2017

Po zbourání Vlněny je rozsáhlý areál Mosilany patrně nejazjímavějším průmyslovým labyrintem v Brně. Potrubí se tu kříží s mosty, kabely, sloupy, věžemi a komíny; cesty se proplétají mezi budovami, průchody a nad vodou jako ve Stínadlech.Po zbourání Vlněny je rozsáhlý areál Mosilany patrně nejazjímavějším průmyslovým labyrintem v Brně. Potrubí se tu kříží s mosty, kabely, sloupy, věžemi a komíny; cesty se proplétají mezi budovami, průchody a nad vodou jako ve Stínadlech.Po zbourání Vlněny je rozsáhlý areál Mosilany patrně nejazjímavějším průmyslovým labyrintem v Brně. Potrubí se tu kříží s mosty, kabely, sloupy, věžemi a komíny; cesty se proplétají mezi budovami, průchody a nad vodou jako ve Stínadlech.Po zbourání Vlněny je rozsáhlý areál Mosilany patrně nejazjímavějším průmyslovým labyrintem v Brně. Potrubí se tu kříží s mosty, kabely, sloupy, věžemi a komíny; cesty se proplétají mezi budovami, průchody a nad vodou jako ve Stínadlech.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2018-11-15]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Tunely_svitavskeho_nahonu_za_spitalkou/tunely_svitavskeho_nahonu_za_spitalkou_20.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze