Brno

Předchozí Zpět Následující

Zamračený a deštivý den je ideální pro výpravu na lodích podzemím Svitavského náhonu. Jednak bude v korytě dost vody, navíc nás ze břehů nebudou zdržovat podezřívaví správci a hlídači. Brno, CZE 26. 4. 2017

Zamračený a deštivý den je ideální pro výpravu na lodích podzemím Svitavského náhonu. Jednak bude v korytě dost vody, navíc nás ze břehů nebudou zdržovat podezřívaví správci a hlídači.Zamračený a deštivý den je ideální pro výpravu na lodích podzemím Svitavského náhonu. Jednak bude v korytě dost vody, navíc nás ze břehů nebudou zdržovat podezřívaví správci a hlídači.Zamračený a deštivý den je ideální pro výpravu na lodích podzemím Svitavského náhonu. Jednak bude v korytě dost vody, navíc nás ze břehů nebudou zdržovat podezřívaví správci a hlídači.Zamračený a deštivý den je ideální pro výpravu na lodích podzemím Svitavského náhonu. Jednak bude v korytě dost vody, navíc nás ze břehů nebudou zdržovat podezřívaví správci a hlídači.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2018-11-15]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Tunely_svitavskeho_nahonu_za_spitalkou/tunely_svitavskeho_nahonu_za_spitalkou_2.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze