Brno

Předchozí Zpět Následující

Vodní cesta je místy zahrazená, jak noví majitelé zpátky rozdělili onehdy sloučené podniky na menší areály. Naštěstí se dá projet v celé délce jen s pořádným předklonem. Brno, CZE 26. 4. 2017

Vodní cesta je místy zahrazená, jak noví majitelé zpátky rozdělili onehdy sloučené podniky na menší areály. Naštěstí se dá projet v celé délce jen s pořádným předklonem.Vodní cesta je místy zahrazená, jak noví majitelé zpátky rozdělili onehdy sloučené podniky na menší areály. Naštěstí se dá projet v celé délce jen s pořádným předklonem.Vodní cesta je místy zahrazená, jak noví majitelé zpátky rozdělili onehdy sloučené podniky na menší areály. Naštěstí se dá projet v celé délce jen s pořádným předklonem.Vodní cesta je místy zahrazená, jak noví majitelé zpátky rozdělili onehdy sloučené podniky na menší areály. Naštěstí se dá projet v celé délce jen s pořádným předklonem.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2018-11-15]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Tunely_svitavskeho_nahonu_za_spitalkou/tunely_svitavskeho_nahonu_za_spitalkou_19.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze