Brno

Předchozí Zpět Následující

Za malou peřejkou následuje hlubší úsek, kterým loď proletí podél pohroucených zdí a továrních hal, které našly své nové nájemce mezi výrobními podniky, prodejnami, řemeslníky i umělci. Brno, CZE 26. 4. 2017

Za malou peřejkou následuje hlubší úsek, kterým loď proletí podél pohroucených zdí a továrních hal, které našly své nové nájemce mezi výrobními podniky, prodejnami, řemeslníky i umělci.Za malou peřejkou následuje hlubší úsek, kterým loď proletí podél pohroucených zdí a továrních hal, které našly své nové nájemce mezi výrobními podniky, prodejnami, řemeslníky i umělci.Za malou peřejkou následuje hlubší úsek, kterým loď proletí podél pohroucených zdí a továrních hal, které našly své nové nájemce mezi výrobními podniky, prodejnami, řemeslníky i umělci.Za malou peřejkou následuje hlubší úsek, kterým loď proletí podél pohroucených zdí a továrních hal, které našly své nové nájemce mezi výrobními podniky, prodejnami, řemeslníky i umělci.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2018-11-15]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Tunely_svitavskeho_nahonu_za_spitalkou/tunely_svitavskeho_nahonu_za_spitalkou_18.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze