Brno

Předchozí Zpět Následující

Za mostem začíná rozlehlý a spletitý areál Mosilany, která vznikla po 2. světové válce sloučením několika textilních podniků a zanikla na sklonku socializmu s přesunem výroby do nového areálu v Černovicích. Brno, CZE 26. 4. 2017

Za mostem začíná rozlehlý a spletitý areál Mosilany, která vznikla po 2. světové válce sloučením několika textilních podniků a zanikla na sklonku socializmu s přesunem výroby do nového areálu v Černovicích.Za mostem začíná rozlehlý a spletitý areál Mosilany, která vznikla po 2. světové válce sloučením několika textilních podniků a zanikla na sklonku socializmu s přesunem výroby do nového areálu v Černovicích.Za mostem začíná rozlehlý a spletitý areál Mosilany, která vznikla po 2. světové válce sloučením několika textilních podniků a zanikla na sklonku socializmu s přesunem výroby do nového areálu v Černovicích.Za mostem začíná rozlehlý a spletitý areál Mosilany, která vznikla po 2. světové válce sloučením několika textilních podniků a zanikla na sklonku socializmu s přesunem výroby do nového areálu v Černovicích.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2018-11-15]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Tunely_svitavskeho_nahonu_za_spitalkou/tunely_svitavskeho_nahonu_za_spitalkou_17.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze