Brno

Předchozí Zpět Následující

Poslední pohled na brněnskou teplárnu a elektrárnu zpod viaduktu pod železniční tratí. Tady voda proudí rychleji než v tunelech výše proti proudu. Brno, CZE 26. 4. 2017

Poslední pohled na brněnskou teplárnu a elektrárnu zpod viaduktu pod železniční tratí. Tady voda proudí rychleji než v tunelech výše proti proudu.Poslední pohled na brněnskou teplárnu a elektrárnu zpod viaduktu pod železniční tratí. Tady voda proudí rychleji než v tunelech výše proti proudu.Poslední pohled na brněnskou teplárnu a elektrárnu zpod viaduktu pod železniční tratí. Tady voda proudí rychleji než v tunelech výše proti proudu.Poslední pohled na brněnskou teplárnu a elektrárnu zpod viaduktu pod železniční tratí. Tady voda proudí rychleji než v tunelech výše proti proudu.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2018-11-15]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Tunely_svitavskeho_nahonu_za_spitalkou/tunely_svitavskeho_nahonu_za_spitalkou_16.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze