Brno

Předchozí Zpět Následující

Od roku 2016 probíhá necitlivá rekonstrukce viaduktu částečně ukrytého v zástavbě, která pohřbí původní cihelné zdivo a klenby pod vrstvou betonu. Po 170 letech přijde Brno o svoji další technickou památku. Srovnání s citlivou opravou Negrelliho viaduktu v Praze se nabízí samo. Brno, CZE 26. 4. 2017

Od roku 2016 probíhá necitlivá rekonstrukce viaduktu částečně ukrytého v zástavbě, která pohřbí původní cihelné zdivo a klenby pod vrstvou betonu. Po 170 letech přijde Brno o svoji další technickou památku. Srovnání s citlivou opravou Negrelliho viaduktu v Praze se nabízí samo.Od roku 2016 probíhá necitlivá rekonstrukce viaduktu částečně ukrytého v zástavbě, která pohřbí původní cihelné zdivo a klenby pod vrstvou betonu. Po 170 letech přijde Brno o svoji další technickou památku. Srovnání s citlivou opravou Negrelliho viaduktu v Praze se nabízí samo.Od roku 2016 probíhá necitlivá rekonstrukce viaduktu částečně ukrytého v zástavbě, která pohřbí původní cihelné zdivo a klenby pod vrstvou betonu. Po 170 letech přijde Brno o svoji další technickou památku. Srovnání s citlivou opravou Negrelliho viaduktu v Praze se nabízí samo.Od roku 2016 probíhá necitlivá rekonstrukce viaduktu částečně ukrytého v zástavbě, která pohřbí původní cihelné zdivo a klenby pod vrstvou betonu. Po 170 letech přijde Brno o svoji další technickou památku. Srovnání s citlivou opravou Negrelliho viaduktu v Praze se nabízí samo.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2018-11-15]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Tunely_svitavskeho_nahonu_za_spitalkou/tunely_svitavskeho_nahonu_za_spitalkou_15.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze