Brno

Předchozí Zpět Následující

Stále ještě mají soumraky nad Dolním Cejlem svoji romantiku s doznívající ozvěnou průmyslové revoluce. Kolik takových míst v Brně zbude za rok, za deset či za sto let než všechna zmizí rukou architektů a urbanistů zlepšujících město? Brno, CZE 26. 4. 2017

Stále ještě mají soumraky nad Dolním Cejlem svoji romantiku s doznívající ozvěnou průmyslové revoluce. Kolik takových míst v Brně zbude za rok, za deset či za sto let než všechna zmizí rukou architektů a urbanistů zlepšujících město?Stále ještě mají soumraky nad Dolním Cejlem svoji romantiku s doznívající ozvěnou průmyslové revoluce. Kolik takových míst v Brně zbude za rok, za deset či za sto let než všechna zmizí rukou architektů a urbanistů zlepšujících město?Stále ještě mají soumraky nad Dolním Cejlem svoji romantiku s doznívající ozvěnou průmyslové revoluce. Kolik takových míst v Brně zbude za rok, za deset či za sto let než všechna zmizí rukou architektů a urbanistů zlepšujících město?Stále ještě mají soumraky nad Dolním Cejlem svoji romantiku s doznívající ozvěnou průmyslové revoluce. Kolik takových míst v Brně zbude za rok, za deset či za sto let než všechna zmizí rukou architektů a urbanistů zlepšujících město?
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2018-11-15]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Tunely_svitavskeho_nahonu_za_spitalkou/tunely_svitavskeho_nahonu_za_spitalkou_13.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze